Џеј Ло ултрасекси на отворањето на СП во Бразил (ВИДЕО)

СП во Бразил е официјално отворено на спектакуларен начин.

Во почетокот на отворањето на првенството гледачите гледаа перформанс од танчари и изведувачи. Но она што најмногу го очекуваа гледачите, освен фудбалот, беше и појавувањето на Џеј Ло на стадионот.

Таа заедно со Пит Бул и со Бразилката Клаудија Леите ја изведе химната на СП, „We are the one“.

Двете пејачки беа облечени во тесни фустани и здраво ги затресоа своите најголеми адути, на радост на сите фанови на СП.

Џенифер приредила уште едно шоу зад сцената. Заиграла и запеала и сето тоа го снимила и го објавила на Инстаграм.

Овде нема такво нешто. Има некои чинители што се занимаваат со испишување црвени линии. Не им значи ништо фактот што токму под ова гесло е овозможен најдолготрајниот мир на европскиот континент.

повеќе

Србија продолжува да го негира минатото, при што нејзините политички елити ја користат резолуцијата за да ѝ се спротивстават на Црна Гора и истовремено се надеваат дека овој потег ќе им донесе поголема популарност дома.

повеќе

„И, ако милееме ние за својата Татковина, ако во нас има барем капка македонска крв, ако во нас останала искра благороден патриотизам, овојпат треба да се впрегнеме, за да понесеме дел од тежината на едно дело и од жестокото величие на една епоха“.

повеќе