Мијата со нов спот за песната Bed flower (ВИДЕО)

Мијата го објавија видеото за песната Bed flower од албум Небеска.

Автор на музиката и текстот е Наташа Мијат Крстевска, аранжманот е на Трајко Симоновски - Таци, а спотот го снимаше Томато продукција.

Албумот Небеска е во издание на Рокенрол (Rock&Roll).

Еден проблем кај Трамп е тоа што му е опсесија да изгледа „силен".

повеќе

Меѓу најпосетените места во градот сѐ уште на прво место и меѓу главните мотиви поради кои доаѓаат туристите во Крушево е вечното почивалиште на Тоше Проески, спомен куќата изградена во чест на него, Манастирот Св. Преображение и многу други.

повеќе

„Москва се труди да протурка слика за себе како благонаклонет партнер и заштитник на сувереноста и на православното христијанство антитеза на Западот што 'цело време се меша таму кај што не му е местото'.

повеќе