Примера

Реал Мадрид за десет минути му даде три гола на Кадиз и оствари убедлива победа (ВИДЕО)

Реал Мадрид со 3-0 победи на гостувањето кај Кадиз, значајни три бода во битката за шампионската титула. 

По ремито со Хетафе, Реал Мадрид им се врати на победите откако со 3-0 победи на гостувањето кај Кадиз.
 
Кралскиот клуб имаше шоу од десет минути во кое ги даде сите три погодоци. Од 30. до 40. минута од мечот, Бензема погоди двапати и еднаш Одриозола.

На три месеци пред избори, Владата носи закони и уредби со катастрофални последици по граѓаните, што е просто неверојатно.

повеќе

ДУИ, која по конфликтот го вееше албанското црвено - црно знаме, потоа синото, на следните избори ќе го вее зеленото.

повеќе

Што правите министерке, кога ќе посетите еден приватен или државен иниверзитет за да видите што навистина се случува.

повеќе