Белгиецот уште еднаш ги навреди навивачите со својот однос

Додека фановите на Реал тагуваа, Азар се смееше по поразот од Челси (ФОТО)

Еден Азар повторно ги разочара фановите на Реал Мадрид откако беше фатен од камерите како се смее по поразот од Челси.

По последниот свиреж на судијата Азар изгледаше како да победил неговиот тим, а не како да е елиминиран во полуфинале.

Додека навивачите тагуваа по поразот, он се смееше со неговите поранешни играчи.

Реал Мадрид за Азар плати 150 милиони евра а доби тотално несериозен фудбалер кој дојде дебел на подготовки, постојано се повредува, се смее по клучни порази како ништо да не се случило...

Узурпацијата на јавниот простор како камен за сопнување на граѓанскиот активизам.

повеќе

Паузата во борбата против коронавирусот, бизнисот ја користи за свое преструктуирање и за непосредни контакти со компаниите кои беа запоставени во изминатиот период.

повеќе

Страшно е да се помисли дека постојат луѓе што со години се распрашуваат, го истражуваат, и го следат животот на граѓаните преку социјалните мрежи и интернетот.

повеќе