Во Тинекс најдоброто електронско наргиле

Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас. Со својот стил и елеганција, ЕПА вејп (EPA VAPE) делува луксузно и внесува уникатно задоволство на сетилата со шест превкусни ароми, може да се носи насекаде и е супер практичен без досадни полнења и непријатен чад.

ЕПА вејпот е електронско наргиле за пушење со претходно наполнета течност која се напојува од литиум-јонска батерија која продуцира деликатна и совршена мекост.

ЕПА вејпот има 800 повлекувања и содржи 2% никотин со природен растителен глицерин и медицински вкус.

Eпа вејп не содржи штетни супстани како ВИТ со ацетат, катран, алуминиум, хром, железо, олово и арсен.

EПА вејп со уникатни вкусови од манго, кока кола, малина и лубеница, ментол, грозје и лубеница

Промотивната цена е со 399 денари и можат да се најдат само во маркетите на Тинекс и 450 денари со достава до вашиот дом низ цела Македонија преку онлајн продажба.

 Комерцијален текст

Доколку чувствуваме дека нашиот труд ќе биде награден со успех, ќе ѝ приоѓаме на околината со апетит, доверба и храброст.

повеќе

Од општи формулации кон конкретни разговори.

повеќе

„Вчерашниот ден измина, утрешниот допрва доаѓа, го имаме само денес - да започнеме“.

повеќе