Недела на супер цени за супер брендови во Електрометал

Одлична вест за сите кои во периодот кој следува сакаат да го опремуваат својот дом или градина, реновираат или едноставно имаат потреба да набават нешто од премиум брендовите присутни на нашиот пазар!

Од 16 до 23 Мај се случува СУПЕР недела во сите маркети на Електрометал. Ова значи супер цени за супер брендови: одлични -15% попуст на целиот асортиман од светски реномираните BOSCH, Einhell, Geberit, Cersanit, ETI, Hyundai и Philips. Без разлика дали Ви е потребен алат (домашен или професионален), расвета или декоративно осветлување, електрика или опрема за бања, во текот на следните 8 дена можете да искористите -15% попуст на целиот асортиман од овие врвни брендови.

Добра вест за сите оние кои ќе се решат да ги посетат маркетите е дека во секое време можат да аплицираат и веднаш да добијат Hobby Card картичка со која влегуваат во кругот на лојални потрошувачи на Електрометал и добиваат попусти и привилегии и по завршувањето на тековната акција.

Од Електрометал најавија и ново големо изненадување кон крајот на месецот, но за тоа ќе информираат дополнително.

Бизнис заедницата која до пред некој месец постојано „трубеше“ како државата не треба да ѝ се меша во работата, веднаш почна да плаче за државна помош.

повеќе

Кога може оние кои пукаа по нас, оние кои ги убија Аце, Коки и Оливер да бидат на слобода, зошто не би бил помилуван и ти?

повеќе

Го регистрираме името Јунајтед Маседонианс и тогаја сетне почнаме да прајме отворени Илинденцки пикници – македонцки илинденцки, не со Богарите. Сами ние Македонци и народо трна.

повеќе