Каролина Куркова се разголе за Јамамаи

Модната недела во Милано започна со голема надеж дека економската ситуација годинава ќе се подобри. Миланската публика со нетрпение ги очекува ревиите на Гучи, Прада и Армани, но и враќањето на другите големи имиња на модната сцена кои лани отсуствуваа поради кризата. Ревијата на марката за долна облека „Јамамаи" помина во гламур, а за тоа придонесе и појавата на Каролина Куркова.

 
Четврток, Февруари 21, 2013 - 09:55

Девојки

28 Декември 2015 - 22:10

ВКонтакте, најголемата социјална мрежа во Русија, е местото за истражување на „чукнатата“ страна на рускиот...

11 Март 2014 - 13:51

Откако ќе си признаете дека нешто се случува, тогаш ве преплавуваат емоциите.

Тагата е универзално...

10 Март 2014 - 15:32

Ако верувате дека по утрото денот се познава, тогаш е подобро да се осигурате денот да ви започне одлично....

03 Март 2014 - 13:13

Некои од жените најважниот ден во животот го планираат од најмала возраст.

17 Октомври 2013 - 14:11

Според една неодамна објавена мапа што покажува од кои земји девојките можете лесно да ги легнете, а кои се (по)...

08 Октомври 2013 - 13:59

Во Бразил почнаа подготовките за Светското првенство во фудбал, а во подготовките се вбројува и изборот за Мис...

15 Август 2013 - 13:12

Ѕирнете како изгледа светот на тајните агентки според Хот шотс.

04 Јули 2013 - 10:09

Изгледаат како партнерки на стрип-хероите, само што не се нацртани, иако судејќи според адутите кои ги имаат се...

26 Јуни 2013 - 16:53

Бунга бунга-забави, секс-скандали, вљубени девојки, млади девојки, „го сакам Силвио"... просто неверојатно е...

20 Февруари 2013 - 17:04

Една од најбараните топ-модели Ирина Шаик во нова фотосесија за модната марка за долна облека „Бич Бани"....