Не и пишале само двајца фудбалери на Барса

Мис Бум Бум открива: Пике ми пишуваше и ме прашуваше колкав ми е задникот

Атрактивната Сузи Кортез, попозната како Мис Бум Бум, откри дека имала комуникација со Жерард Пике, дефанзивецот на Барселона сакал да дознае какви се пропорциите на нејзиниот задник.

По веста дека Жерард Пике ја изневерувал Шакира и соопштението за разделба по 12 години врска, атрактивната Сузи Кортез откри дека дефанзивецот на Барселона флертувал со неа.

Популарната Миз Бум Бум која често знае да ги покаже своите облини на социјалните мрежи во дрес на Лео Меси и е огромен фан на Аргентинецот, за медиумите откри дека Жерард Пике сакал да дознае какви се пропорциите на нејзиниот задник.

„Бев пријателка со поранешниот претседател на Барса, Сандро Росел и кога Пике дозна, го побара мојот број и ми праќаше пораки. Ми пишуваше и на Инстаграм, ме прашуваше колку голем ми е задникот и велеше дека љубомори на моите посвети за Меси“ – раскажува Сузи Кортез.

„До сега молчев од почит кон Шакира, но сега сум подготвена да раскажам што ми се случуваше“.

Таа исто така открива дека речиси сите фудбалери на Барселона и пишувале, освен Лео Меси и Филипе Кутињо.

„Единствените играчи на Барселона кои никогаш ништо не ми пишале се Меси и Кутињо. Двајцата се одлични сопрузи и имаат голема почит кон своите жени“.

„Шакира не го заслужи ова“.

Одлучната изборна победа на италијанската десница овозможува нејзиниот лидер да биде првата жена премиер во Италија и прва која тврди дека недвосмислено има постфашистичко потекло.

повеќе

Нов фронт за работа на градежните фирми на веќе изградените згради (и куќи) треба да биде топлинската изолација.

повеќе

Во Македонија не постои никаква забрана за конверзиона терапија, а лиценцираните психолози што може да се јават како спроведувачи или наведувачи на ваква „терапија“, за жал, не сносат никакви последици.

повеќе