Кемет електроникс (ФОТОГАЛЕРИЈА)

[imagebrowser id=148]

 
Четврток, Октомври 18, 2012 - 16:55

Фотогалерија

30 Септември 2014 - 15:45

Ако нешто посебно може да ја смири душата, тогаш тоа со сигурност е посетата на Старата скопска чаршија. Само...

27 Септември 2014 - 19:32

Есента носи виножито од топли бои. Како што се менуваат годишните времиња, ги заменуваме топлите летни вечери со...

27 Септември 2014 - 16:19

Заедничко танцување, познато како флеш моб, на секој плоштад и во секој град во земјава каде што има канцеларија...

26 Септември 2014 - 12:48

Сите знаеме дека Ким Јонг-Ун е бесчувствителен лидер. На овие фотографии ќе видите како изгледа тој, а како...

26 Септември 2014 - 12:10

Во присуство на гости од јавниот и политичкиот живот, банкарскиот сектор и бизнис-елитата, амбасадори и естрадни...

24 Септември 2014 - 00:09

Од денеска до 28 септември во Куршумли-ан, во Старата скопска чаршија, се одржува четвртото издание на Недела на...

23 Септември 2014 - 13:53

Еден милион кригли пиво ќе се испијат во текот на викендот, велат организаторите, откако туристите и локалните...

23 Септември 2014 - 13:06

Вкупно 47 од патниците кои се превезувале со автобусот на ЈСП, број 67, кој утрово се преврте во Драчево,...

22 Септември 2014 - 14:20

По повод 22 септември, Денот без автомобили и Европската недела на мобилност денеска по улиците низ Скопје се...

19 Септември 2014 - 20:06

Една фонтана, два брода, хотел, деловни објекти и многу, многу нови барокни фасади се градежните зафати кои во...

18 Септември 2014 - 22:19

Финалистите на натпреварот за најдобра фотографија од животинскиот свет за 2014 година, ќе ве натераат да...

14 Септември 2014 - 22:09

Иако се шпекулираше дека Битолските дуќанџии ќе протестираат за неисплатените долгови, тоа не се случи.Во...